İçeriğe geç
Bilgi Bankası 30 Dakikada Beyaz Dişler

30 Dakikada Beyaz Dişler

Diş beyazlatmanın günümüzde uygulanan “en yaygın kozmetik uygulama” olduğunu söylenmektedir.

Günümüzde diş beyazlatma çok popüler olmuş ve bu nedenle piyasaya birçok ürün çıkmış hatta market raflarında bile beyazlatma ürünleri satılmaya başlanmıştır.Diş beyazlatma ürünlerinin kozmetik bir ürün değildir ve beyazlatmanın hekim kontrolünde uygulanması diş ve dişetleri açısından daha sağlıklı olacaktır.

Diğer taraftan “dişhekimi kontrolünde klinikte veya evde yapılan” etkin ve sağlıklı diş beyazlatma teknikleri vardır. Profesyonel diş beyazlatma teknikleri diş hekimleri kontrolünde yapılır ve klinik diş beyazlatma tekniği ile 1 saatte uzun süreli kalıcı ve sağlıklı beyazlatma sağlanır.

Beyazlatma öncesi hekiminize soracağınız bazı sorular olmalıdır :

  •  Acaba hangi yöntem benim için uygundur?
  •  Dişlerim ne kadar beyazlar ?
  •  Beyazlatma kalıcı olur mu ?

Size en uygun tekniği ancak diş doktorunuz sizi muayene ettikten sonra söyleyebilir.Marketlerde satılan beyazlatma ürünlerinin etkinlikleri az olduğu ve doğru uygulanamadıkları için çoğu kez tatminkar bir beyazlatma sağlamazlar.

Sağlık ve güzellik endüstrisinde, kozmetik diş beyazlatma en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. BEYOND™ diş beyazlatma sistemi bu sektörde en son teknolojiyi kullanarak 1 saatten daha kısa bir zamanda istenilen beyazlığı ve estetiği sağlayabilmektedir. Düzenli diş fırçalama ile yıllar boyunca dişlerimizin üzerinde oluşan kahve, çay, sigara boyalı yiyeceklerin oluşturduğu lekelenmelerin önüne geçilebilir; fakat daha derinde ve diş yapısının içine penetre olmuş lekelere karşı diş fırçalamak etkisiz kalabilir.

Beyond diş beyazlatma sistemi dentin kanallarının içine sızarak soğuk ışığının yardımıyla aktive olur ve oksijen moleküllerini kırar, dişlerin derinlerine işleyen lekeler açılır. Beyond diş beyazlatma sistemi dünyada kullanılan en popüler sistemlerden biridir, özel lambası ileri filitre sistemi ile zararlı ultraviole ve infrare ışıkları engeller.

Hassasiyeti çok aza indiren jeli ile beraber kullanılan soğuk ışık, en hızlı , en nazik ve en etkili beyazlatma yöntemini sunar..etkili beyazlatma için gerekli süre sadece 30 dk ile sınırlıdır.