Yorumlarinizi Paylasin

 • SAYIN DİŞ HEKİMİM ALPER GURHAN BEY.SIZ ve ÇALIŞAN PERSONELİNİZ - BİR MÜŞTERİ ve HASTA ILISKISİ DEGİL- BİR MISAFİR DOST EDASIYLA KARŞILAMANIZ BENİM ÏÇİN EN -- KEYİF VERİCİ TARAFINIZDI İYİKİ-- VARSINIZ. YAŞIM 55 HAYATIMDA HİÇ BU KADAR - GÜZEL GULMEMIŞTİM . BENI İPLANT YAPTIRMAYA İKNA ETMENİZ ve SAGLIKLI ESTETİK DIŞLERİ- BANA YAKIŞTIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDERIM. RABBİM HER ZAMAN SIZİN YÜZÜNÜZÜ- GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH . BAŞTA SIZ ve MALTEPE DİŞ POLIKLIGİ- ÇALIŞAN TUM EMEKÇİ KARDESLERİME - SONSUZ TEŞEKÜR EDERİM.IYİKİ VARSINIZ MALTEPEMİZDE. DOĞAN GEZİCİ ..
  Doğan Gezici Doğan Gezici

  2017-06-16

 • Almanyadan geldim Implant taktirdim ve cok memnun kaldim ellerinize Saglik agri diye birsey olmadi alper beyede yusuf beyede sonsuz tesekkürler.
  Sena Cankaya Sena Cankaya

  2016-08-16

 • Temiz,kaliteli ve güleryüzlü ekip arkadaşlarıyla muazzam bir klinik.Hekimlerinden özellikle Alper Gürhan mesleğine olan özverisi ilgisi tedavi sürecindeki verdiği morel ve destekle diş korkusunda eser yok .Başta Alper Gürhan olmak üzere tüm ekipe çok teşekkür ediyorum.
  damla lale şeker damla lale şeker

  2015-09-05

 • Dün diş temizliği için Alper Beye gittim. İlgisi ve alakasından ötürü çok memnun kaldım, bembeyaz bir gülümseme için çok teşekkür ederim.
  Beyza Dandin Beyza Dandin

  2015-09-02

 • aşırı derece fobisi olan birisi olarak ve gezmediğim hastane ve diş hekimi kalmamasına rağmen benim doktorum alper beydi kendisine çok tşkkr ediyorum o koltuğa nasıl oturup dişlerimi nasıl yaptırdım kendime inanamıyorum cesaret aldığım tek yer asla korkmadan gidip gönül rahatlığı ile gidiceğim biryer artık :)) implant bile yaptırabileceğime inanıyorum aylardır sorunu çözemeyen gezdiğim bir sürü hastane ve kliniğe rağmen tam üç ay ön dişilerim kırık gezdim utanarak gülümseyemeden artık umudum kalmamıştı ve burası birgünde ilk muayanede dişelrim yapıldı ve inanılmaz mutlu çıktım çok çok çok tşkrlerrrrrr ....
  dilek şişman dilek şişman

  2015-08-23

 • çok iyi bir klinik. harika bir ortam, sanki yıllardır tanıyorum hepsini.
  münire garı münire garı

  2015-08-10

 • Temiz, düzenli
  Sevgi Efe Sevgi Efe

  2015-04-22

 • Temiz, güvenilir. Kısacası olması gerektiği gibi.
  Güner DOĞAN Güner DOĞAN

  2015-04-22

 • Öncelikle çalışanlar ve doktoruma çok teşekkür ediyorum. Başarılarını
  İlker Çağdaş İlker Çağdaş

  2015-04-22

 • Her şey kusursuz ve mükemmel!
  Ümmiye B Ümmiye B

  2015-04-22

 • Bu şekilde hizmete devam etmenizi diliyorum.
  Yasemin K Yasemin K

  2015-04-22

 • Güler yüzlü ve iyi personeliniz var. Tebrikler.
  Yıldız Ş. Yıldız Ş.

  2015-04-22

 • 2011 yılında ve sonraki yıllarda ,eğer başka bir ilde değilsem mutlaka güvendiğim en iyi klinik olarak düşündüğümden ,bütün diş tedavilerimi burada yaptırmaktayım ..... 2012 yılında çok sorunlu olan çene kemiğine bağlı, 20 yaş dişimin , operasyonlu diş çekimimi başarıyla, bana çekim sırasında ve sonrasında profesyonelce çalışması dolayısıyla, hiç bir sıkıntı yaşatmadan bu çekimi gerçekleştiren Yusuf beye çok teşekkür ediyorum .Ayrıca, sonrasında diş temizliğim ve eksilen dişlerimin porselen yapımı da burada başarıyla tamamlanmıştır. Ve dişlerimden çok memnunum .Bir süredir yine bazı diş sorunlarım var ve istanbulda olduğumdan ,bir kaç gün sonra , diş çekimi ve kanal tedavisi ,sonrasında protez porselen gibi tedavilerim için kliniği ziyaret edeceğim ... Gerek doktorlarının bilgili ve bilinçli , çağdaş çalışmalarına ,gerek hasta memnuniyetine önem vermelerine, güven veren ve güleryüzlü yaklaşımlarına ,ödeme konusunda maddi ve manevi yardımlarına son derece güvenerek diş hekimi koltuğuna gönül rahatlığıyla oturacağım için çok mutluyum . Doktorlarımızın ve kliniğin sağlık personelinin başarılı ve hayırlı çalışmalarının devamını diliyorum .
  Rezan Ulusu Rezan Ulusu

  2014-12-15

 • ön dişlerimdeki şekil bozukluğundan uzun zamandır şikayetçiydim bu şirin klinikte lamine tedavisi gördüm Yeni dişlerimle bugün işyerimde ki ilk günüm çok olumlu tepkiler aldım önceliklle Yusuf İlhan hocama ve tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum
  Gözde ZENGN Gözde ZENGN

  2014-06-12

 • Baska bir diş hekiminin hatasını düzeltmek zorunda olmadan Disimle ilgili en sıkıntılı dayanılmaz dönemimde bıkmadan ve sonsuz itina özveriyle yardımlarını esirgemeyen bu kuruma minnet borçluyum
  gülşen ateşyak gülşen ateşyak

  2014-04-05

 • Küçük bir diş kliniği hizmeti sunan işletme olmasına rağmen; kurumsal hava verilebilmiş, ekip çalışması açından yeterli olan; yalnız kurumsal geri besleme (feedback) konusunda yeterli bulmadığım ancak temiz, hijyenik bir ortam... İleri teknoloji kullanan bir klinik olduğunu ayrıca belirtmek isterim. Yalnız gülüş tasarımı gibi teknik, üst düzey beklentileriniz varsa tavsiye edebileceğimi söyleyemeyeceğim. Bunun haricinde genel olarak hoş ve tavsiye edilebilecek bir ortam!..
  Selçuk CÜRE Selçuk CÜRE

  2014-02-06

 • Benim düşüncem mükemmel! Hem randevuya yakın zamanda hemde randevudan önce düzenli şekilde randevunuz hakkında bilgilendiriliyorsunuz. Ayrıca doktorlar çok ilgili ve sizi bilgilendiriyorlar. Çevremdeki insanlara mutlaka tavsiye edeceğim.
  Ayten ÖZLEN Ayten ÖZLEN

  2011-11-01

 • Pek çok diş polikliniğine gitmiş birisi olarak en çok memnun kaldığım yerdi diyebilirim. İşini bilen ve iyi yapan doktorlar var. Ayrıca temizlik konusuna da dikkat ediyorlar. Tek sıkıntım bekleme bölümünde TV izlerken kanal değiştirebilmek isterdim )
  Kenan KURT Kenan KURT

  2011-11-01

 • Polikliniği bir çok konuda yeterli buldum ve temizlikle ilgiden dolayı çevremdeki insanlarada tavsiye ediyorum.
  Zeynep BAŞIDİNÇ Zeynep BAŞIDİNÇ

  2011-11-01

 • Benim notum bir çok konuda iyi ancak özellikle teşhis ve tedavi konusunda hastaların bilgilendirilmesi konusunda mükemmel buldum.
  Canan DEMİR Canan DEMİR

  2011-11-01

 • Her türlü diş sorununa çözüm bulabiliyorlar. Hekim olarak iyi ve yeterli olduklarını düşünüyorum.
  Canan ATMACA Canan ATMACA

  2010-12-25

 • Muayene ücretleri uygun ve ortam çok temiz. Samimi olduklarını düşünüyorum.
  Hatice CENGİZ Hatice CENGİZ

  2011-01-05

 • İlgiden ve tedaviden memnun kaldığım için özellikle kızımı getirdiğim Gizem Hanımı tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim. Çocuklarla çok iyi anlaşıyor ve onların dilinden anlıyor.
  Sibel AKSEVEN Sibel AKSEVEN

  2011-01-30

 • Hijyenik ve titiz çalışan, ayrıca hastasına önem veren bir kurum. İtinalı çalışıyorlar ve yaptıkları işin arkasında duruyorlar.
  Selma BOZKURT Selma BOZKURT

  2011-02-07

 • Gerekli olan tüm ihtiyaçlarımız karşılandı ve ilgilerinden çok memnun kaldık. Biz biraz ihmalciyiz diş konusunda. Oğlumun dişi yapılırken bunu daha iyi anladım. Temiz, güleryüz, güzel hizmet yani herşey burada mevcut.
  Saim KAYA Saim KAYA

  2011-02-11

 • Temiz, güleryüzlü ve iyi hizmet veriyorlar. Eşim ve ben yapılan tedaviden çok memnun kaldık.
  Turan HEPGÜLER Turan HEPGÜLER

  2011-02-04

 • Çocuk doktoru Gizem Hanım çok titiz ve çocuklara nasıl davranacağını iyi biliyor. Eksik olarak gördüğüm tek şey bekleme salonunda çocuklar içinde dergiler konabileceği.
  Kağan YAŞAR Kağan YAŞAR

  2011-03-09

 • Doktorların bilgili ve deneyimli olması, güleryüzle ve sabırla hastasını bilgilendirmesi çok güzel bir şey. Ayrıca kızım oyuncaklar istiyor )
  Özge ERGÜL Özge ERGÜL

  2011-10-14

 • İnsana yaklaşım ve disiplin muntazam, gayet güzel dizayn edilmiş ve temiz bir yer.
  İlknur ARITAN İlknur ARITAN

  2010-10-11

 • Pek çok konuda mükemmel notu verdiğim, güleryüz ve ilgiden memnun kaldığım bu ortamın tek eksiği bence çocuklar için oyun odası olmaması. Umarım yakın zamanda bu konuda bir çalışma yapılır.
  Hatice AKINCI Hatice AKINCI

  2011-09-15

 • İlk muayenem beklediğimden de iyi geçti. Tek sorun aşırı yoğunluk olması ve bence doktor sayısı arttırılsa iyi olur diye düşünüyorum. Gerek muayenede gerekse muayene öncesinde bekleme salonundan gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim.
  Lale ARPA Lale ARPA

  2011-10-03