Ortodonti sayfası Implant Uygulamaları sayfası Çocuk Diş Hekimliği - Pedodonti sayfası Lazerle Diş Beyazlatma sayfası Estetik Diş Hekimliği sayfası Galeri sayfası Sizden Gelenler sayfası Doktorunuza Sorun sayfası

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Bağlarbaşı mah. sakızağacı sok. No:46/A Maltepe / İSTANBUL
Telefon : (0216) 371 61 60
E-Mail : maltepe@dishekiminiz.com

İLETİŞİM FORMU

Adınız - Soyadınız :
Telefon Numaranız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :

KROKİBİLGİ BANKASI

PAYLAŞIN
MDP FACEBOOK SAYFASISİZDEN GELENLER

Selçuk CÜRE yazmış :

Küçük bir diş kliniği hizmeti sunan işletme olmasına rağmen; kurumsal hava verilebilmiş, ekip çalışması açından yeterli olan; yalnız kurumsal geri besleme (feedback) konusunda yeterli bulmadığım ancak temiz, hijyenik bir ortam... İleri teknoloji kullanan bir klinik olduğunu ayrıca belirtmek isterim. Yalnız gülüş tasarımı gibi teknik, üst düzey beklentileriniz varsa tavsiye edebileceğimi söyleyemeyeceğim. Bunun haricinde genel olarak hoş ve tavsiye edilebilecek bir ortam!..

Canan DEMİR yazmış :

Benim notum bir çok konuda iyi ancak özellikle teşhis ve tedavi konusunda hastaların bilgilendirilmesi konusunda mükemmel buldum.

Zeynep BAŞIDİNÇ yazmış :

Polikliniği bir çok konuda yeterli buldum ve temizlikle ilgiden dolayı çevremdeki insanlarada tavsiye ediyorum.

Uyarı : Bu siteden bulunan görsel ve metin içeriğin tümü 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre korunmaktadır. İzinsiz veya kaynak gösterir şekilde kopyalanması, yayınlanması veya dağıtılması yasaktır. Ayrıca bu site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır.Bu bilgilendirme yazıları kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Bu sitede implant, ortodonti, estetik diş hekimliği ve çocuk diş heklimliği ile ilgili detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

© 2010 Tüm hakları Maltepe Diş Polikliniğine aittir. Yazılım uygulama SSM