Doktorunuza Sorun

DAHA ÖNCE SORULMUŞ SORULARDAN BAZILARI

Fahriye Hanım :

Benim dişleriminde yamukluk var ve ön dişimden biri kırık.Her ne kadar ön dişimi yaptırmış olsamda, estetik olarak yeterli olmadığını düşünüyorum.Bugün Tv de Bonding uygulamasını izledim ve benim gibi bu problemi yaşayan biri için oldukça uygun olacağını düşündüm.Polikliniğinizde böyle bir uygulama mevcut mudur? Ve ücretleri hakkında bilgi almak istiyorum.
Şimdiden teşekkürler,
Saygılarımla.

Sevgi Hanım :

İyi günler Yusuf bey. Ben yıllardır diş ağrısı çeken bir insanım. İğneden aşırı derecede korkuyorum, heleki iğne ağzıma yapılacak olunca dayanılması güç diş ağrılarına bile dayanıyorum. Kaçıyorum açıkçası tedaviden. Daha sonra yakın zamanda sedasyon hakkında bilgi sahibi oldum. Biraz araştırdım fakat anladığım kadarıyla bu yöntemdede damardan iğne ile giriş yapılıyormuş. Sizin sitenizde gülme gazı gibi bir  bölüm okudum sanırım bunda iğne yok :) ve çok mutlu oldum. Bu konuda  beni bilgilendirebilir misiniz ? Eskişehir'de oturuyorum, gelmek istesem randevuyu nasıl ve en yakın hangi tarihe alabilirim ? Bilgilendirmenizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Derya Hanım :

Merhabalar  Gizem Hanım. Oğlum 6 yaşında. Ağzında kanal tedavisinin gerektiği söylenen 2 dişi var. Fakat korkuyorum, anestezi uygulanmıyor bildiğim kadarıyla çocuklara. Peki ne yapılıyor ve nasıl yapılıyor ? Kanal tedavisi acılı oluyor, çocuklar nasıl dayanıyor ? Şimdiden teşekkür ediyorum, hoşçakalın.

Sibel Hanım :

Diş hekimi fobisi olan hastalara hizmet veriyor musunuz ? Benim 2 dişim muhtemelen çürük, maalesef bu korku yüzünden defalarca diş hekimi ziyaretini erteledim ama artık ağrısına dayanamıyorum. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.